Ana sayfa Genel Hollywood yıldızlarının saatleri

Hollywood yıldızlarının saatleri

0

Brad Pitt’in Breitling Premier’i

Pilotlar için saatler yapmak konusunda en iyi bilinen marka olan Breitling, Premier B01 Chronograph 42’nin bu modeliiçin motosiklet şirketi Norton ile işbirliği yaptı. Saat şu anda Brad Pitt’in bileğini süslüyor. 

Harrison Ford’un havalı saati

Harrison Ford da II. Dünya Savaşı sırasında İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetleri pilotları tarafından kullanılan Breitling saatlerini tercih etmiş. Millenium Falcon’u uçuran kişi de dahil olmak üzere, havacıların favorisi olan Breitling Aerospace’de, dijital ekran, kronometre ve geri sayım özelliği var. Ford saati 2017’de Gentlemen’s Quarterly adlı küçük bir dergi için kapak çekimi sırasında takmıştı.

Daniel Craig (James Bond) tercihi Omega

James Bond karakterinin bir çoğumuz üzerindeki etkisi tartışılmaz. Kullandığı arabalar, takım elbisleri, duruşu ve saatleri. Rolex ile başlayan James Bond macerası son yıllarda Omega ile devam ediyor. En günce James Bond karakteri Daniel Craig ise hem filmde hem de günlük yaşantısında Omega modellerini tercih ediyor. Sponsorluk anlaşmasıyla alakalı olabilir ama önceleri kendisi Rolex Daytona ile de bir kaç kere görüntülenmişti.

James Bond Omega Seamaster’ı ile İstanbul semalarında

Justin Timberlake’in tercihi altın Rolex

Sarı altının modadaki yükselişi devam ediyor. Şarkıları kadar tarzıyla da takip edilen Justin Timberlake de bu modaya dahil olmayı sürdürüyor ve sahip olduğu Rolex Oyster Perpetual Day-Date 40’ı kliplerinde bile kullanıyor. Başkan saati de olarak bilinen serinin fiyatı yaklaşık 35bin dolar.

Rami Malek ve mütevazi saati

Mr. Robot olarak hayran kitlesini oluşturan Rami Malek, Freddie Mercury’i canlandırdığı filmde ise kitlesini bir hayli artırdı ve ödülleri topladı. Montblanc’in reklam yüzü de olan Malek, ödül törenlerinde ve TV programlarında yaklaşık 2,400 dolarlık Montblanc Heritage Chronometrie’sini kullanmaya devam ediyor.

Jon Snow’un da bildikleri var

Game of Thrones dizisinin yıldızı Kit Harington katıldığı Emmy Ödüllerinde gayet kibar bir Jaeger-LeCoultre saat ile katıldı. 8500 dolarlık Master Ultra-Thin 41 saat 7.5mmlik incelikte.

Yaşlanmayan Orlando Bloom’un Bremont’u

Hep genç, hep babyface olan Orlanda Bloom bir süredir Bremont’un reklam yüzü zaten. Katıldığı ödül töreninde de Bremont AC1 ile görüntülendi. Yaklaşık 5bin dolarlık bu saat gayet sade ve 43mm lik boyuta sahip.