Ana sayfa Genel Dünyaca ünlü futbolcuların saatleri

Dünyaca ünlü futbolcuların saatleri

0

Antoine Griezmann’ın Everose Altın Rolex’i

Rolex’in dalgıçlar veya yarışçılar için yapılmış özel spor saati. Griezmann bunlardan biri değil. Çerçeve üzerindeki gökkuşağı etkisi 36 baget kesim safirle elde edilmiş. Kasada ilave 56 elmas daha var. Kadran üzerinde bir saat boyunca duran 11 safir daha var. 

Messi’nin Limitli Audemars Piguet’si

Futbolu takip etmeyenlerin bile ismini ezbere bildiği Messi’nin tercihi Audemars Piguet. 2010 yılında marka ile iş birliği de yapan Messi, kendi adına üretilen Limited Edition Audemars Piguet (ref.26325TS) dahil olmak üzere markanın farklı modellerini tercih ediyor.

Beckham’ın Tudor’u

Giyimi kuşamıyla modayı belirleyen, futbolu kadar tarzıyla gündeme gelen Beckham’ın son yıllardaki tercihi Tudor. Rolex ve Breitling gibi markalarla da sık sık görüntülenen yakın arkadaşım David, markanın reklam yüzü olduktan sonra çeşit çeşit Tudor’lar ile görüntü veriyor.

Beckham’lı Born to dare reklamını izlemek isterseniz, youtube link

Benim en sevmediğim kombinasyonlardan olan altın-çelik bile Beckham abimizin kolunda çok şık duruyor.

Ronaldo’nun 1.8 milyon sterlinlik Jacob & CO’su

Dünyanın en çok kazanan futbolcularından olan Rolando, sahada olduğu gibi sahanın dışında da abartılı olmayı seviyor. Arabaları gibi saatleri de milyon dolarlık olan Ronaldo, 2018 yılındaki basın toplantısında taktığı saati ile uzun süre konuşulmuştu.

Jacob & CO’nun Caviar Tourbillion serisi saatini gerçek elmaslarla dekore ettiren Ronaldo’nun saatini bedava verseler takmam diyenler olmuştur? 🙂

Arda Turan’ın tercihi Richard Mille

Barcelona’ya transfer olduğu dönemde kolundaki yaklaşık 100bin euro değerindki Richard Mille saati ile takım arkadaşı Neymar’la poz veren Arda Turan. Richard Mille ayrıca kankası Acun’un da tercih ettiği markalardan.

Zidane’nın tercihi IWC

Geçtiğimiz günlerde tercih ettiği pantolonla modacıların eleştiri oklarına hedef olan Zidane, kendi adına üretilen limitli IWC’yi tercih ediyor.

Maradona’nın tercihi Rolex

Futbolun efsanesinin tercihi de saat dünyasının efsanesi Rolex Submariner.

Paul Pogba’nın 140bin Euroluk saati

Paul Pogba da bir çok futbolcu gibi Richard Mille saat severlerden. Richard Mille RM 30 White Rush saatiyle instagram hesabında bolca foto paylaşan Pogba’da bu saatin farklı renkleri de mevcut.