Ana sayfa Genel İzlandayı ziyaret eden ünlülerin saati JS Watch

İzlandayı ziyaret eden ünlülerin saati JS Watch

0

Butik saat firmalarının sayısı gün geçtikçe artıyor fakat saat severlerin gönlünü fetheden marka sayısı aynı hızda artmıyor. Bir çok ünlü ismin İzlanda’da ziyaretinde aldığı saat JS Watch bugünkü konuğumuz.

İzlanda seyahat planlarım sırasında tripadvisor da aldığı puanlar ve yorumlarla farkettiğim, turistlerin ziyaret noktası haline gelen JS Watch firmasını merak ettim ve araştırdım.

Genç bir saat tamircisinin yıllar içinde kazandığı tecrübeler sonrasında kendi saat markasını oluşturması sonucu kurulan JS Watch, İzlanda’dan esinlenen tasarımlarıyla saat severlerin radarına girmiş durumda.

Tom Cruise, Tarantino, Kit Harington, Ben Stiller, Mads Mikkelsen, Jude Law, Tobey Maguire, Vinnie Jones ve bir çok ünlü ismin de ziyaret edip edindiği saatler gerçekten çok şık.

Ziyaret eden ünlülerin fotoğrafları için

Klasik tasarımların dışında 2010 yılında aktif hale gelen Eyjafjallajökull (ismini söyleyebilene aşk olsun) yanar dağının küllerinden yapılan SIF N.A.R.T Volcano Edition ve Frisland GOD Special Edition benim favorilerimden.

Yolunuz İzlanda’ya düşerse uğramadan gelmeyin, 2-3bin dolar aralığında gözüküyor fiyatlar ama bakarsınız tax free..vs ucuza kapatırsınız bir tane.

Markayla ilgili detaylı bilgiler için link